Wyjątkowe i stylowe miejsce w Poznaniu, w którym doświadczysz niezapomnianych doznać kulinarnych i smakowych.

Przyjęcia firmowe

Jeżeli szukasz stylowego, niekonwencjonalnego miejsca w Poznaniu, w którym można urządzić spotkanie biznesowe, lunch, elegancki bankiet, profesjonalne szkolenie, rekrutację, kameralną konferencję lub firmowe przyjęcie to mamy dla Ciebie kuszącą smakiem propozycję!

 

Rodzinna uczta

Menu przygotowane na Państwa uroczystość będzie wyjątkowe i oryginalne, gdyż tworzymy je zgodnie z Państwa życzeniami i budżetem. Nasza elastyczność i otwartość na różne pomysły z pewnością sprawią, iż długo nie zapomną Państwo o przyjęciu w Ratuszovej.

 

Przyjęcia okolicznościowe

Specjalne okazje wymagają unikalnej oprawy kulinarnej, która podkreśli najcenniejsze chwile w życiu. Jeżeli szukacie Państwo odpowiedniego miejsca w Poznaniu aby celebrować wyjątkowy jubileusz, chrzciny, komunię świętą, absolutorium lub inne ważne spotkanie rodzinne, to znaleźli Państwo najlepsze miejsce. Elegancki, niepowtarzalny wystrój naszej restauracji, wspaniała atmosfera, dyskretny blask świec, miła, profesjonalna obsługa i przede wszystkim wykwintna kuchnia inspirowana najlepszą polską tradycją sprawią, że rodzinne wspomnienia pozostaną w pamięci na długie lata.

 

Przyjęcie weselne

Dzień wesela to ogrom radości, przyprawiony niepewnością i stresem związanym z organizowanym przyjęciem. Kiedy powiecie sobie drodzy Państwo sakramentalne „tak” poczujecie jedyny w swoim rodzaju głód nowych wrażeń i wielki apetyt na życie. Przy tej okazji będziemy zaszczyceni możliwością nasycenia tych pierwszych chwil Państwa szczęścia niezapomnianym smakiem potraw naszego szefa kuchni, co sprawi, że przyjęcie weselne dzień wypełni się magią. Zjawiskowe wnętrza Ratuszovej dodatkowo otulą Gości cudowną atmosferą, nastrojowymi freskami i klimatem poznańskiego Starego Rynku, a dyskretna i profesjonalna obsługa sprawi, że celebrowanie specjalnej okazji, jaką jest wesele będzie niezapomniane.